NASIL?

ÇEKiRDEK OLUNUR


Çekirdek Kahve Nasıl Kuruldu ?


En iyi dostlarımızla yaptığımız sohbetin tanığıdır çekirdek…

sevdiğimiz dizi de bazen de tuttuğumuz takımın maçını izlediğimiz esnada bizimledir. Çekirdek bizim hayatımızın tam ortasındadır aslında. İşte buradan yola çıkarak 2017 yılında “Çekirdek Kahve” yi Afyonkarahisar’da kurduk.


Çekirdek Kahvenin Hikayesi Ne ?


Hayatımızın her anında yanımızda olan çekirdekle, farklı bir oyun salonunun temelini atarak farklı bir hikaye yazmaya çalıştık.

Bu hikaye aslında bizim kültürümüzün özüydü. Çekirdek ile başlayan hikayemiz, kısa sürede çok sevildi. Her gün binlerce kişinin Çekirdek Kahve’de bir araya gelmesi, en güzel sohbetlerini en güzel çaylarını burada yudumlamaları en lezzetli çekirdeklerini burada tatmaları bunun en büyük göstergesi.


Çekirdek Kahve'de Ne Bulacaksınız ?


Çekirdek Kahve’de bulacağınız birkaç şeyi şöyle sıralayabiliriz. Bol sohbet, samimiyet, güler yüz, bol çay ve bol çekirdek.

Aslında burada evinizin sıcak yüzünü bulacaksınız. Daha doğrusu burada kendinizi bulacaksınız. Çekirdek Kahve’de ikram ettiğimiz çekirdekler kadar sıcak ve samimiyetle söylüyoruz ki burası sizin eviniz olacak… Çitlediğiniz her çekirdek tanesi gibi bağımlılık yapacağız. Biz sizden sizde bizden vazgeçemeyeceksiniz. Haydi, sıcak çekirdeklerimiz ve çayımız hazır, sizi bekliyoruz.

SAYILARLA ÇEKiRDEK


Bayilik FormuBuy now